adarex@adarex.com.pl

tel. 607 053 090

 

  1. pl

 

20 kwietnia 2015
Czujnik stężenia tlenu.

 

    Czuujnik mierzy poziom tlenu [O2] w powietrzu w oparciu o sensor FIGARO. Czujnik jest nie wrażliwy na CO2, CO, H2S, NOx, SO2, H2 i charakteryzuje się stabilnym sygnałem wyjściowym. Główne zastosowanie w miejscach, gdzie przechowuje się inne gazy wypierające tlen (np. azot) w celu detekcji ewentualnych nieszczelności pojemników w sprzęcie medycznym, w przemyśle chłodniczym i ogrodniczym oraz w szeregu urządzeniach alarmowych. 

     Wyjście układu 0-10V i 0-20mA odpowiada maksymalnemu poziomowi tlenu w powietrzu tj. dla poziomu 21% tlenu mamy pełne wysterowanie wyjścia tj. 10V lub 20mA. Układ posiada optyczną sygnalizację poziomów tj. do 20% świeci się dioda zielona, w przedziale od 20 do 18 % świeci się dioda żółta, a poniżej 18% świeci się dioda czerwona. Możliwe do ustawienia inne poziomy sygnalizacyjne na zlecenie kupującego.

     Czujnik przystosowany do montażu ściennego, w tym do szybkiej wymiany na skutek samoczynnego zużycia czujnika (czasowego - czas zużycia sensora pomiarowego około 36 miesięcy).

 

Sugerowana cena 850zł netto - widok czujnika z obudową i płytki poniżej.

 

 

Możliwe jest zamówienie w tej obudowie innych czujników np. wilgotności, poziomów innych gazów (np. CO2) – wyjście napięciowe lub cyfrowe MODBUS RTU - konieczny kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: adarex@adarex.com.pl

tel. 607 053 090 

 

ul. Kwitnąca 7A

01-926 Warszawa

"Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co przychodzi Ci naturalne i za co inni ludzie chcą Ci płacić."